Reklamlar
Anasayfa » Haber
04 Aralık 2016 ( 80418 görüntülenme )

Erdoğan'dan ACI İTİRAF: SU BİTTİ!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şu an tulumbada su yok, tulumbaya su lazım

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kayseri Sanayi Odası ödül töreninde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, faizin düşmesi gerektiğini ve işadamlarının dolar yerine TL ile işlerini yürütmesi gerektiği vurgusunu yaptı. 
"FAİZ ORANLARININ DÜŞMESİ LAZIM" 
Ne olursa olsun, faiz oranlarını düşürmek gerekir. Faiz oranlarını düşürelim ki, yatırımcının önünün kesmeyelim. Yatırımcı düşüyor. Bu ülke böyle ayağa kalkmaz, çöker. 
"TULUMBAYA SU LAZIM" 
Bu işsizliğin sebebi ne? Yatırım duruyor. Bu yatırımı artırmamız lazım. Bu yüzden de onların önünü açmamız lazım. Eğer parayı ucuza mâl edersek, onun işini kolaylaştırırız. Şu an tulumbada su yok. Tulumbaya su doldurmak lazım(Sözcü).
Haber işte böyle...
Erdoğan açıkçası "para bitti" diyor.
Ocak ayında petrol üretimi kısılacak ve doğal olarak fiyatlar yükselecek.
Memur maaşlarının artması lazım, zam yapılması lazım.
Yani? Yani bu iş döviz bozdurmakla çözülecek bir iş değil!
Ekonomi alarm veriyor...

Erdal Sarızeybek

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tarikat'ın BİR NUMARALI İSMİ Korkut Özal Bakınız Nasıl Gitti... Emniyet Genel Müdürlüğü'nden HARÇLA İlgili Açıklama... Halidi Nakşibendi Tarikatının Kurucusu Şeyh Halidi Bağdadi Kimdi? ŞOK!.. Adana'da Ermenilerden Toprak Talebi! Sevr'in Altındaki Ünlü Tarikatın Büyük Şeyhi Bakın Kimmiş... Tevrat'ta Geçen Kehanet Gerçek mi Oluyor!.. Yoksa... ŞOK!.. Genelkurmay Başkanı Hulusi AKAR'a Bakınız Ne Yaptılar... Erdoğan'dan ACI İTİRAF: SU BİTTİ!

Sizin İçin Seçtik!

KAPAT
Halidi Nakşibendi Tarikatının Kurucusu Şeyh Halidi Bağdadi Kimdi?