Reklamlar
Anasayfa » Haber
05 Aralık 2016 ( 65422 görüntülenme )

WikiLeaks Damat Berat'ın Belgelerini Yayınladı...

DAMAT ALBAYRAK’A WİKİLEAKS DARBESİ…

 Uluslararası siyasetin önde gelen isimlerine ait gizli belgeleri paylaşmayı sürdüren WikiLeaks, bu kez de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı Enerji Bakanı Berat Albayrak'ın kişisel e-postalarını yayınladı.

 Bakan Albayrak’ın kişisel hesabından gönderildiği belirtilen 57 bin 900 adet e-postanın, Nisan 2000 — 23 Eylül 2016 tarihlerini kapadığı ifade edilirken, dosyalarda bakanın Türk siyasetçiler, işadamları ve aile bireyleriyle yaptığı yazışmaların yer aldığı kaydedildi.

 'IŞİD İLE İLİŞKİLERİ GÖSTERİYOR'

 WikiLeaks'ten  tarafından yapılan açıklamaya göre söz konusu e-postalar, Albayrak'ın adı IŞİD ile petrol ticareti yapmakla anılan Powertrans gibi çeşitli şirketlerle ilişkisini gösteriyor. RedHack tarafından ele geçirilen belgeler, Temmuz 2016'da yayınlanmış ancak e-postaların yüklendiği Google Drive ve Dropbox’a erişim devlet tarafından engellenmişti(Sputnik).

 Haber bu…

 Yine ağır bir iddia var, o da damat Albayrak’ın IŞİD’le petrol ticareti yapan şirketlerle ilişkisi…

 Umarız bir açıklama yapılır…

 Aksi halde bu köprünün altında çok sular akacaktır!..

 

Erdal Sarızeybek

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

O Ünlü "ÜST AKIL" Bakınız Kimmiş... ŞOK!.. Darbeyi Tezgahlayan Bakın Kaç Kişiymiş... Şimdi Türk Ordusu Suriye'de Ne Yapacak... Askerlerimiz EL BAB'ta Çatışmada! İşte İsyancı Şeyhlerin Listesi... Önce Pusu Kurdular... Sonra Türk Subaylarını Astılar... KİMDİ BUNLAR? Darbe Soruşturmasında GARİP OLAY! Bu ne Alçaklık! Ermeni Teröriste Türkiye'de ANIT MEZAR!

Sizin İçin Seçtik!

KAPAT
İŞGAL!.. Bu Belge AKP'yi Cayır Cayır Yakacak!