Reklamlar
Anasayfa » Haber
05 Aralık 2016 ( 65473 görüntülenme )

WikiLeaks Damat Berat'ın Belgelerini Yayınladı...

DAMAT ALBAYRAK’A WİKİLEAKS DARBESİ…

 Uluslararası siyasetin önde gelen isimlerine ait gizli belgeleri paylaşmayı sürdüren WikiLeaks, bu kez de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı Enerji Bakanı Berat Albayrak'ın kişisel e-postalarını yayınladı.

 Bakan Albayrak’ın kişisel hesabından gönderildiği belirtilen 57 bin 900 adet e-postanın, Nisan 2000 — 23 Eylül 2016 tarihlerini kapadığı ifade edilirken, dosyalarda bakanın Türk siyasetçiler, işadamları ve aile bireyleriyle yaptığı yazışmaların yer aldığı kaydedildi.

 'IŞİD İLE İLİŞKİLERİ GÖSTERİYOR'

 WikiLeaks'ten  tarafından yapılan açıklamaya göre söz konusu e-postalar, Albayrak'ın adı IŞİD ile petrol ticareti yapmakla anılan Powertrans gibi çeşitli şirketlerle ilişkisini gösteriyor. RedHack tarafından ele geçirilen belgeler, Temmuz 2016'da yayınlanmış ancak e-postaların yüklendiği Google Drive ve Dropbox’a erişim devlet tarafından engellenmişti(Sputnik).

 Haber bu…

 Yine ağır bir iddia var, o da damat Albayrak’ın IŞİD’le petrol ticareti yapan şirketlerle ilişkisi…

 Umarız bir açıklama yapılır…

 Aksi halde bu köprünün altında çok sular akacaktır!..

 

Erdal Sarızeybek

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Vay be!.. Bakınız bu Darbe Kime Karşı Yapılmış... Şimdi Türk Ordusu Suriye'de Ne Yapacak... Bakınız İsrail Suriye'den Ne İstiyormuş... Bu ne Alçaklık! Ermeni Teröriste Türkiye'de ANIT MEZAR! ŞOK!.. Darbeyi Tezgahlayan Bakın Kaç Kişiymiş... HDP Genel Merkezine Silahlı Saldırı! AKP'nin MUSUL Siyasetinin Altından Bakınız Kim Çıktı... Asgari Ücrette ŞOK TEKLİF!

Sizin İçin Seçtik!

KAPAT
FLAŞ!.. ABD Bakınız Hangi Devleti UYARDI!